rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

26. 9. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Obec Tupadly - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Krizové řízení a ochrana obyvatelstva

Krizové řízení je nedílnou součástí řízení státu, organizace či jiné instituce. Jeho cílem je předcházet vzniku možných kritických situací, zajistit všeobecnou přípravu na zvládnutí možných kritických situací. Působnost a pravomoc státních orgánů a orgánů územních samosprávných celků a práva a povinnosti právnických a fyzických osob při přípravě na krizové situace stanoví zákon č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení (krizový zákon). Tento zákon stanoví i úkoly, které v době krizového stavu plní obecní úřad a starosta obce.

Složení Krizového štábu obce TUPADLY

jméno

Šulová Miloslava – starostka

734 737 689

Škůrková Blanka - místostarostka

734 737 686

RNDr. Nováková Lucie, Ph.D.

734 845 897

Průcha Jan

739 713 922

Šula Karel – technická pomoc

605 140 502

Příprava na krizové situace a jejich řešení (provádění záchranných a likvidačních prací) přísluší složkám Integrovaného záchranného systému (IZS) podle zákona č. 239/2000 Sb., o IZS. Základní složkou IZS ve Středočeském kraji je Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje.

www.hzscr.cz/hzs-stredoceskeho-kraje.aspx

Další informace na webu: