Očekávaná komplikace v dopravě 19. 2. 2024

stávka

PID: V souvislosti s ohlášenými protestními akcemi zemědělců, plánovanými na pondělí 19. 2. 2024, očekáváme negativní dopady na veřejnou dopravu, a to především na hranicích Hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

V této souvislosti lze předpokládat výrazná zpoždění autobusových spojů na příjezdech do Prahy, v případě trvalé blokády některých komunikací může dojít i k dočasnému odklonu některých regionálních linek. S ohledem na povahu omezení, kdy nelze přesně predikovat rozsah a dobu omezení, věnujte tedy prosím zvýšenou pozornost oficiálním informačním kanálům systému PID.

Podrobné informace naleznete na: www.pid.cz/zmeny/ a informace v aplikaci Lítačka v sekci Mimořádnosti.
V této souvislosti bude posílena kapacita dispečinku PID s cílem minimalizovat dopady na cestující a zvýšení informovanosti.
Omlouváme se za případné komplikace, které jsou však zapříčiněny vnějšími vlivy.

Pražská integrovaná doprava

Datum vložení: 14. 2. 2024 13:57