středa 8:00 - 14:00 a 17:00 - 19:00
v odpoledních hodinách je otevřena i místní knihovna
V souladu s se Zákonem o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb.) a Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) má každý občan právo na souhlas či nesouhlas se zveřejněním svých fotografifí, či fotografifí, na kterých se nachází jeho děti. Pokud nesouhlasíte se zveřejněním fotografifí, na kterých jste konkrétně vy nebo vaše děti, prosím napište email na ou.tupadly@tiscali.cz s požadavkem o vymazání dané fotografie, a také údaj o kterou konkrétní fotografii, nebo více fotografií se jedná.
Návštěvnost:
ONLINE:1
DNES:40
TÝDEN:40
CELKEM:562717
Vážení občané,
pokud máte zájem pomoci Ukrajině, ať už jakýmkoli způsobem, zde najdete informace, jak pomoc realizovat.
Možnosti, jak pomoci:
Středočeský kraj nyní podporuje například aktivity Charity České republiky nebo Člověka v tísni, proto na svých stránkách i sociálních sítích zveřejnil informace, jak přispět na pomoc Ukrajině.
Charita Česká republika vyhlásila veřejnou sbírku Charita pro Ukrajinu na pomoc lidem zasaženým ozbrojeným konfliktem v této zemi. Sbírkový účet vedený u České spořitelny má číslo 55660022/0800, variabilní symbol 104.
Přispět je možné také zasláním dárcovské SMS na číslo 87 777 ve tvaru:
DMS CHARITASVET 30, DMS CHARITASVET 60 nebo DMS CHARITASVET 90
Podrobnosti naleznete na následujících odkazech:
https://svet.charita.cz/podporte-nas-hprs/charita-pro-ukrajinu/
https://svet.charita.cz/aktuality-svet-charita/vyhlasujeme-sbirku-charita-pro-ukrajinu/
Pomoci lze také prostřednictvím organizace Člověk v tísni. Ta vyhlásila sbírku SOS Ukrajina. Podrobnosti, jak přispět naleznete zde: https://www.clovekvtisni.cz/clovek-v-tisni-pomuze-ukrajine-8549gp
Děkujeme všem za pomoc, kterou jste již nabídli, nebo budete nabízet.
Zastupitelstvo obce Tupadly